Dağcı Sitili Cephe Temizliği

DAĞCI TEMİZLİK

Dağcı Temizlik Dış Cephe Temizlik hizmetinin bir koludur. Daha doğru bir ifade ile asansörlü dış cephe temizlik, vinçle dış cephe temizlik, teleskobik sırıkla dış cephe temizlik gibi uygulanan tekniklerden birisidir. Dağcı Temizlik personeli özel olarak zor sınavlardan ve sağlık testlerinden geçerek eğitilmektedir. Oldukça riskli ve tehlikeli görünen bu sistem Gold temizlik teknolojisi ve personelinin öz verisi ile birleştiğinde en çok tercih edilen Dış Cephe Temizlik hizmeti haline gelmektedir.

Dış Cephe Temizlik hizmeti en meşakkatli temizlik hizmetlerindendir. Dış cephenin ulaşımı zor olduğu gibi yüzeyin kirlerinin çıkması ve sağlıklı hale getirme işlemi de diğer temizlik alanlarına göre daha güçtür. Temizlik firmaları cam, metal, prekast, kompozit, doğal taş, alüminyum yüzeylerde farklı temizleme teknikleri kullanır. Bu tekniklerden en yakın temas ve en güçlü hizmet Dağcı Temizlikle elde edilir.

Dağcı Temizlik sistemi plaza, gökdelen, apartman ve benzeri yapılarda, yukarıya düzeneğin bağlanması ve dağcı çalışanların halatlı kemerle sarkması ile yüzeyde yaptıkları temizliktir. Bu temizlik sökücü kimyasallar, bezler, fırça, cam sil ve minerallerinden arındırılmış su ile yapılabilir.

Dağcı Temizlik personeli iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uyumlu çalışmak zorundadır. Uygulama sırasında çevreye ve yapıya zarar verici temizlik teknikleri ve ürünleri kesinlikle kullanılmamaktadır. Kullandığımız ürünlerin sağlık ve içerik garantisi Türk standartları enstitüsü damgaları ve belgeleridir.

Binaların bakımı ve periyodik temizliklerini takip ederek gözeten firmamız, ekspertiz hizmeti ile müşterilerin karşılaşacağı hizmet hakkında onlara bilgi verirken yapının durumunu da raporlayarak gözler önüne sermektedir. Dağcı Temizlik hizmetimizin avantajlarından birisi de, ki şirketimize has bir durumdur. Personellerimizin dış cephe giydirme, kaplama ve ya dış cephe tadilatı gibi konularda da hizmet veriyor olmasıdır. Mekanizmaya sabit bir şekilde sarkan temizlik personeli dış yüzeyin tamamına ulaşır. Bu sistem sayesinde binanın bütün yüzeyine çok daha kolay hizmet götürülmekte ve diğer dış cephe temizliği hizmetlerinden çok daha avantajlı fiyatlara gelmektedir. Binalarınızın korozyonunu, kirini tamamen temizleyerek sağlıklı bir yapıya kazandıran Polat Temizlik hizmeti Dağcı Temizlik sayesinde referans ve müşteri ağını genişletmeyi başarmıştır.